Kontakt

Chefredaktör och ansvarig utgivare
Catharina Byström
E-post: catharina.b@kvalitetsmagasinet.se
Telefon: 08-517 955 02

Frilansreporter
Leo Olsson
E-post: leo.o@kvalitetsmagasinet.se


Frilansredaktör Kvalitetsvård

Birgitta Ländin
E-post: birgitta.l@kvalitetsmagasinet.se
Telefon: 073-501 27 35

Frilansreporter Kvalitetsvård
Anna Nyström
E-post: anna.n@kvalitetsmagasinet.se

 

Art Director
Fredrik Lundell
E-post: fredrik.l@pausermedia.se
Telefon: 08-517 955 05

Annonsering och partnerskap
Michael Duffy
E-post: michael.d@pausermedia.se
Telefon: 08-517 955 75

Marknadsansvarig
Anna Pauser
E-post: anna.p@pausermedia.se
Telefon: 08-517 955 32

Projektledare marknad
Rebecca Larsson
E-post: rebecca.l@pausermedia.se
Telefon: 08-517 955 15

Prenumeration och kundtjänstärenden 
E-post: kundtjanst@pausermedia.se
Telefon: 08-517 955 50 (måndag-fredag kl. 10.00-12.00)

 

Kunskapsmaterial

Bloggar

Böcker

Karriär

Ledare

Vårt nyhetsbrev

De viktigaste nyheterna direkt i mejlen. Helt kostnadsfritt!
Skickar begäran
Jag godkänner att Kvalitetsmagasinet sparar mina uppgifter
Läs mer om vår integritetspolicy här
Kvalitetsmagasinet

Kvalitetsmagasinet Premium

Full tillgång till strategiska artiklar och smarta verktyg för bland annat verksamhetsutveckling, kvalitetssystem och ledarskap.