Kontakt

Prenumeration och kundtjänstärenden 
E-post: kundtjanst@pausermedia.se
Telefon: 08-517 955 50 (måndag-fredag kl. 10.00-12.00)

Redaktionen

Chefredaktör och ansvarig utgivare
Ulrika Sandhill
E-post: ulrika.s@kvalitetsmagasinet.se
Telefon: 08-517 955 16

 


Frilansreporter
Leo Olsson
E-post: leo.o@kvalitetsmagasinet.se

 

Frilansredaktör Kvalitetsvård
Anna Nyström
E-post: anna.n@kvalitetsmagasinet.se

 

Art Director
Fredrik Lundell
E-post: fredrik.l@pausermedia.se
Telefon: 08-517 955 05

 

Annonsering och partnerskap
Lars Schön
E-post: lars.s@pausermedia.se
Telefon: 08-517 955 89

 

Marknadsansvarig
Anna Pauser
E-post: anna.p@pausermedia.se
Telefon: 08-517 955 32

 

 

Kunskapsmaterial

Bloggar

Böcker

Karriär

Ledare

Kvalitetsmagasinet

Kvalitetsmagasinet Premium

Full tillgång till strategiska artiklar och smarta verktyg för bland annat verksamhetsutveckling, kvalitetssystem och ledarskap.