Kontakt

Chefredaktör och ansvarig utgivare
Catharina Byström
E-post: catharina.b@kvalitetsmagasinet.se
Telefon: 08-517 955 02

Frilansreporter
Leo Olsson
E-post: leo.o@kvalitetsmagasinet.se


Frilansreporter Kvalitetsvård

Birgitta Ländin
E-post: birgitta.l@kvalitetsmagasinet.se
Telefon: 073-501 27 35

Frilansredaktör Kvalitetsvård
Anna Nyström
E-post: anna.n@kvalitetsmagasinet.se

 

Art Director
Fredrik Lundell
E-post: fredrik.l@pausermedia.se
Telefon: 08-517 955 05

Annonsering och partnerskap
Michael Duffy
E-post: michael.d@pausermedia.se
Telefon: 08-517 955 75

Marknadsansvarig
Anna Pauser
E-post: anna.p@pausermedia.se
Telefon: 08-517 955 32

Projektledare marknad
Helena Byström
E-post: helena.b@pausermedia.se
Telefon: 08-517 955 16

Prenumeration och kundtjänstärenden 
E-post: kundtjanst@pausermedia.se
Telefon: 08-517 955 50 (måndag-fredag kl. 10.00-12.00)

 

Kunskapsmaterial

Bloggar

Böcker

Karriär

Ledare

Kvalitetsmagasinet

Kvalitetsmagasinet Premium

Full tillgång till strategiska artiklar och smarta verktyg för bland annat verksamhetsutveckling, kvalitetssystem och ledarskap.