Kontakt

Chefredaktör och ansvarig utgivare
Catharina Byström
E-post: catharina.b@kvalitetsmagasinet.se
Telefon: 08-517 955 02

Reporter
Leo Olsson
E-post: leo.o@kvalitetsmagasinet.se


Reporter
Anneli Kamlin
E-post: anneli.k@kvalitetsmagasinet.se


Redaktör Kvalitetsvård

Birgitta Ländin
E-post: birgitta.l@kvalitetsmagasinet.se
Telefon: 073-501 27 35

Art Director
Fredrik Lundell
E-post: fredrik.l@pausermedia.se
Telefon: 08-517 955 05

Annonsering och sponsorskap event
Lars Schön
E-post: lars.s@pausermedia.se
Telefon: 08 – 517 955 89

Marknad och event
Anna Pauser
E-post: anna.p@pausermedia.se
Telefon: 08-517 955 32

Prenumeration och kundtjänst
E-post: kundtjanst@pausermedia.se
Telefon (vardagar kl.10-12): 08-517 955 50

 

 

Vårt nyhetsbrev

De viktigaste nyheterna direkt i mejlen. Helt kostnadsfritt!
Skickar begäran
Jag godkänner att Kvalitetsmagasinet sparar mina uppgifter
Läs mer om vår integritetspolicy här
Kvalitetsmagasinet

Kvalitetsmagasinet Premium

Full tillgång till strategiska artiklar och smarta verktyg för bland annat verksamhetsutveckling, kvalitetssystem och ledarskap.